W ostatni weekend, podczas Narodowej Wystawy Rolniczej na MTP, zaprezentowane zostały zmiany polskiej wsi, jakie zaszły w przeciągu ostatnich 100 lat.

Nie mogło zabraknąć tam Kapitałowo polskich sklepów ze znakiem Produkt z WGRO S.A. oraz najświeższych warzyw i owoców prosto od ogrodników! Sam Top Chef Jakub Reszka przygotowywał z nich przekąski dla zwiedzających, a przedstawiciele WGRO S.A. zapraszali w tym czasie dzieci do udziału w konkursie „Biało-czerwone selfie”, o którym więcej przeczytasz tutaj.

 


 

 

 

20181130 1134520

 

20181201 124346

 

20181201 130615

 

20181201 134939 01

04 grudzień 2018

Nie zastanawiaj się dłużej! Tablet, zegarek firmy AM:PM i gra planszowa „Było sobie życie” być może czekają na Ciebie?!

Sprawdź to!

Sprawa jest prosta! Wymaluj policzki na biało- czerwono, ubierz się w czerwone spodnie, a na kurtkę zaciągnij biały obrus! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Pokaż nam nasze narodowe barwy i zrób sobie zdjęcie przed jednym ze sklepów ze znakiem „Produkt z WGRO S.A.! Kliknij tutaj, a w mig znajdziesz sklep w Twojej okolicy!

Pamiętaj- do zabawy zaproś osobę dorosłą.

Niech Twój Opiekun wyśle do nas Twoje zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i w wiadomości przekaże:

- imię i nazwisko Opiekuna,

- telefon kontaktowy Opiekuna.

Życzymy powodzenia!

Chciałbyś poznać Regulamin? Kliknij tutaj.


30 listopad 2018

 

 

Przyjrzeliśmy się Waszym pracom baaaardzo uważnie!

Oceniliśmy nie tylko estetykę wykonania i pomysłowość przedstawienia śniadania, które byłoby godne prawdziwego Mistrza, ale również jego skład.

Decyzja nie była prosta, ale dziś w przededniu wakacji przedstawiamy werdykt!

I MIEJSCE - TABLET, Wojciech z Nowego Tomyśla (Uczestnik nr 11)

II MIEJSCE - SŁUCHAWKI, Nikodem z Międzychodu (Uczestnik nr 63)

III MIEJSCE – GRA PLANSZOWA, Bianca z Zalasewa (Uczestniczka nr 77)

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które bawiły się w naszym konkursie! To bardzo ważne, byście samodzielnie potrafili wybrać produkty, które zapewnią super kondycję, pomogą w koncentracji i pozwolą z łatwością uczyć się nowych rzeczy.

21 czerwiec 2018

Ile dobrego można zrobić w jedno popołudnie? Doskonale wiedzą to uczestnicy cyklu eventów, podczas których jednocześnie werbowani są nowi dawcy szpiku, promowani lokalni producenci i handlowcy pod wspólnym znakiem "Produkt z WGRO S.A.", a do tego mieszkańcy miasta zabierani są w kulinarną podróż po świecie.

Tym razem w towarzystwie lekkoatlety Szymona Ziółkowskiego oraz swojego sous Chefa Romana Serdiuka z Ukrainy, TOP CHEF Jakub Reszka przygotowywał potrawy tradycyjne właśnie dla naszych wschodnich sąsiadów. Serwował je z kolei w samym sercu Śródki - pod urokliwym muralem. Nie mogło się obyć bez świeżych warzyw i owoców prosto z Franowa, z których Szefowie gotują na co dzień. Z przyjemnością zdradzili tajemnicę, że wszystkie te produkty mogą być wykorzystywane również w domowej kuchni, bo na co dzień są one dostępne dla każdego w sklepach ze znakiem "Produkt z WGRO S.A.", prezentowanym na koszach pełnych warzyw, owoców i ziół.

Miło nam zaznaczyć, że to jeszcze nie koniec dobrej zabawy i wyśmienitych przekąsek!
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 widzimy się na plaży miejskiej, przy KontenerART.
Tym razem Szef Kuchni przygotuje dania charakterystyczne dla Karaibów.
Do zobaczenia!

06 czerwiec 2018

 

Paella w kilku odsłonach serwowana osobiście przez TOP CHEFA?!

To tylko jedno z kilku dań, którymi częstował w ubiegłą niedzielę na poznańskim Starym Rynku Jakub Reszka i pierwsza z 4 odsłon plenerowych eventów "Gotuj się na nowości".

Podczas każdego wydarzenia Szef Kuchni przyrządza potrawy charakterystyczne dla różnych zakątków świata, z towarów prosto z Franowa.

Jakub Reszka przypomniał kilkakrotnie, że produkty których używa na co dzień nie są jedynie przywilejem najlepszych poznańskich restauracji, ale są dostępne dla każdego w sklepach ze znakiem Produkt z WGRO S.A.

Cała akcja wspomogła Drużynę Szpiku, którą reprezentował poznański raper Doniu z córką.

Najbliższe, wspólne gotowanie już w niedzielę 3 czerwca na Moście Jordana.

Zapraszamy serdecznie!

29 maj 2018
Copyright © 2019 - WGRO S.A |Produkt z WGRO, smacznego wielkopolsko, kapitałowo polskie sklepy, jemy zdrowo i żyjemy sportowo | Projekt i realizacja: Empressia